Informacje Kontaktowe

Bariatyczni.pl marka Szałwińscy Sp z o.o. ul. Warszawska 81/11 15-201 Białystok

Szukasz bezpośredniego kontaktu ?

Dlaczego powstał portal bariatryczni.pl?

Operacja bariatryczna zmienia życie na wiele sposobów i pozwala skutecznie walczyć z otyłością olbrzymią. Jednocześnie może być ona przytłaczająca i przerażająca, szczególnie jeśli nie masz odpowiedniego wsparcia. Badania wskazują na to, że pacjenci, którzy otrzymali pomoc specjalistów zarówno przed, jak i po chirurgicznym leczeniu otyłości, osiągają lepsze efekty oraz rzadziej doświadczają ponownego przyrostu masy ciała. 

Portal bariatryczni.pl powstał z inicjatywy doświadczonych dietetyków klinicznych oraz psychodietetyka z myślą właśnie o tych pacjentach, którzy potrzebują wiedzy oraz wsparcia żywieniowego oraz psychodietetycznego przed i po operacji bariatrycznej.  

Wierzymy w to, że operacja bariatryczna to dopiero początek długiej i ekscytującej drogi. Wierzymy, że poza dietą, ważna jest także Twoja psychika i emocje. Nie wierzymy natomiast w “diety cud”. Chcemy nauczyć się racjonalnego i zdrowego podejścia do odżywiania, które pozwoli Ci cieszyć się długoterminowymi efektami leczenia.

Na portalu znajdziesz wiele praktycznych porad dotyczących żywienia oraz psychodietetyki, dzięki którym skupisz na tym, co najważniejsze – na radości z nowego, zdrowszego życia!

Poznaj nasz zespół !

Jako specjaliści pracujący z pacjentami bariatrycznymi służymy pomocą i wsparciem zarówno przed, jak i po operacji bariatrycznej (nawet na wiele lat po zabiegu). Rozumiemy, że życie po chirurgicznym leczeniu otyłości pełne jest nowych wyzwań oraz zmian w stylu życia. Chcemy pomóc Ci pokonać trudności, abyś mógł cieszyć się nowym, zdrowszym życiem. 

Anna Kamińska

Psycholog bariatryczny
Kamila Kulesza

Kamila Szałwińska

Dietetyk bariatryczny
Marta Szałwińska

Marta Szałwińska

Dietetyk bariatryczny, psychodietetyk