Informacje Kontaktowe

Bariatyczni.pl marka Szałwińscy Sp z o.o. ul. Warszawska 81/11 15-201 Białystok

Szukasz bezpośredniego kontaktu ?

Dlaczego powstał portal bariatryczni.pl?

Operacja bariatryczna zmienia życie na wiele sposobów i pozwala skutecznie walczyć z otyłością olbrzymią. Jednocześnie może być ona przytłaczająca i przerażająca, szczególnie jeśli nie masz odpowiedniego wsparcia. Badania wskazują na to, że pacjenci, którzy otrzymali pomoc specjalistów zarówno przed, jak i po chirurgicznym leczeniu otyłości, osiągają lepsze efekty oraz rzadziej doświadczają ponownego przyrostu masy ciała. 

Portal bariatryczni.pl powstał z inicjatywy doświadczonych dietetyków klinicznych oraz psychodietetyka z myślą właśnie o tych pacjentach, którzy potrzebują wiedzy oraz wsparcia żywieniowego oraz psychodietetycznego przed i po operacji bariatrycznej.  

Wierzymy w to, że operacja bariatryczna to dopiero początek długiej i ekscytującej drogi. Wierzymy, że poza dietą, ważna jest także Twoja psychika i emocje. Nie wierzymy natomiast w “diety cud”. Chcemy nauczyć się racjonalnego i zdrowego podejścia do odżywiania, które pozwoli Ci cieszyć się długoterminowymi efektami leczenia.

Na portalu znajdziesz wiele praktycznych porad dotyczących żywienia oraz psychodietetyki, dzięki którym skupisz na tym, co najważniejsze – na radości z nowego, zdrowszego życia!

Poznaj nasz zespół !

Jako specjaliści pracujący z pacjentami bariatrycznymi służymy pomocą i wsparciem zarówno przed, jak i po operacji bariatrycznej (nawet na wiele lat po zabiegu). Rozumiemy, że życie po chirurgicznym leczeniu otyłości pełne jest nowych wyzwań oraz zmian w stylu życia. Chcemy pomóc Ci pokonać trudności, abyś mógł cieszyć się nowym, zdrowszym życiem. 

Marta Szałwińska

Marta Szałwińska

Dietetyk bariatryczny, psychodietetyk
Kamila Kulesza

Kamila Szałwińska

Dietetyk bariatryczny